- www.uzakdogumotor.com.tr sitesini ziyaret eden her kullanıcı aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

- Sitede kullanılan tüm markaların kopya hakkı sahiplerine aittir. uzakdogumotor.com.tr bu markaları ürünlere daha kolay ulaşım ve ürünü izahat maksadıyla kullanmaktadır.

- Sitede kullanılan tüm bilgi, belge ve fotoğrafların kullanım hakkı aksi belirtilmediği sürece uzakdogumotor.com.tr'ye aittir. Yazılı özel izin olmadan tamamı ya da bir kısmı kopyalanamaz.

- Tipografik hatalardan kaynaklanan sorunlarda uzakdogumotor.com.tr'nin kayıtları geçerli sayılır ve böyle durumlarda uzakdogumotor.com.tr mesuliyet kabul etmez.

- uzakdogumotor.com.tr üçüncü parti sitelere erişim sağlayabilir. Bu durumda üçüncü parti sitelerin içerik yönetmeliği ve gizlilik kuralları uzakdogumotor.com.tr'yi bağlamaz.

- uzakdogumotor.com.tr, üyelik metoduyla kullanıcılarından elde ettiği bilgileri daha kaliteli bir hizmete dönüştürmek için değerlendirmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü partilerle paylaşılmaz.

- uzakdogumotor.com.tr siparişler anında kullanılan kredi kartı bilgilerini veritabanlarına kayıt etmez. İlgili ekran kullanılan posun tanımına göre belirtilen bankanın sunucularında çalışmakta uzakdogumotor.com.tr'a sadece olumlu olumsuz sonuçla dönmektedir. uzakdogumotor.com.tr bilgilerinizin güvenliği için yatırım yapar.

- uzakdogumotor.com.tr, uzakdogugaz.com.tr, uzakdogumotor.com, uzakdogugaz.com, Uzakdoğu Motor Ltd. Şti'ne tescilli birer markadır. Bu markaların izinsiz kullanımı marka kanununa muhalefet olduğundan kanuni yaptırımı gerektirir.